Serwis ploterów

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że ploter to taka większa drukarka atramentowa. W czystej teorii to prawda, zgłębiając jednak temat plotery są dużo bardziej zaawansowanymi technicznie urządzeniami. Ich przeznaczenie to wysokiej jakości druk wielkoformatowy, nie jest łatwo uzyskać taki efekt więc w ploterach wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia druku.

Regularny serwis ploterów oraz ich naprawa pozwala na zachowanie wysokiej wydajności pracy urządzenia, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanej jakości wydruku oraz niskich kosztów obsługi plotera. Jednak nawet regularnie serwisowane urządzenie może ulec awarii. Wpływa na to m.in. intensywna eksploatacja ploterów oraz czynnik ludzki. Naprawa ploterów pozwala na przywrócenie urządzenia do pierwotnej sprawności.

Serwis ploterów – Warszawa

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych poddaniem urządzenia usłudze serwisowej lub zleceniem naprawy plotera zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi technicy od wielu lat z powodzeniem radzą sobie z obsługą serwisową ploterów HP, Canon i innych. Ich wiedza i doświadczenie poparte dostępem o oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

serwis ploterów

Serwis i naprawa ploterów: Jak pracujemy?

Plotery naprawiamy z reguły na miejscu u klienta, jednakże zostawiamy sobie możliwość odbioru urządzenia do naszego serwisu. Nie wszystkie usterki da się usunąć bez warunków warsztatowych.

Jednocześnie jako profesjonalny serwis świadczymy regularne usługi, których celem jest zapewnienie wysokiej sprawności i wydajności urządzenia, a zarazem przeciwdziałanie awarią, do których może doprowadzić dalsza eksploatacja zużytych/uszkodzonych komponentów urządzenia. W skład przeglądów ploterów wchodzi m.in.:

W skład przeglądów ploterów wchodzi m.in.:

  • kontrola stanu urządzenia  i poprawności działania,
  • Smarowanie prowadnic i elementów przeniesienia napędu,
  • Czyszczenie stacji serwisowej,
  • sprawdzenie i udrożnianie przewodów odprowadzających zużyty atrament,
  • czyszczenie prowadnicy noża oraz kontrola samego noża,
  • czyszczenie i konserwacja elementów gumowych

Serwis ploterów w Warszawie

Szukasz miejsca, w którym prowadzona jest naprawa ploterów? W Warszawie jest to bez wątpienia Biurosprzęt, czyli zaufany serwis ploterów świadczący kompleksowe usługi dla przedsiębiorców z miasta i okolic. Zajmujemy się urządzeniami różnych marek, które z powodu awarii przestały działać lub zmniejszyły swoją wydajność. Podstawą do ocenienia ich stanu technicznego jest ustalenie, co spowodowało problem. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie możemy bezbłędnie zaplanować dalsze postępowanie, aby naprawa przebiegła sprawnie i dała dobre efekty. To pozwala do minimum ograniczyć przestoje w firmie i cieszyć się zoptymalizowanymi wynikami.

Zleć nam naprawę ploterów

Naprawa ploterów to dość złożony proces, który zaczyna się od rozpoznania przyczyny usterki, a potem zaplanowania i przeprowadzenia prac serwisowych. Przebiegają one zgodnie z tym, co zostało zaproponowane przez serwisanta i zaakceptowane przez klienta. Naszym celem jest zawsze ścisła współpraca oraz jasna komunikacja z odbiorcami usług, które dostarczamy.

Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie naprawy ploterów i innych urządzeń biurowych i bankowych. Oferujemy także serwis drukarek, kserokopiarek, niszczarek oraz liczarek.

Zapraszamy do kontaktu!