Serwis ploterów

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że ploter to taka większa drukarka atramentowa. W czystej teorii to prawda, zgłębiając jednak temat plotery są dużo bardziej zaawansowanymi technicznie urządzeniami. Ich przeznaczenie to wysokiej jakości druk wielkoformatowy, nie jest łatwo uzyskać taki efekt więc w ploterach wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia druku.

Regularny serwis ploterów oraz ich naprawa pozwala na zachowanie wysokiej wydajności pracy urządzenia, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanej jakości wydruku oraz niskich kosztów obsługi plotera. Jednak nawet regularnie serwisowane urządzenie może ulec awarii. Wpływa na to m.in. intensywna eksploatacja ploterów oraz czynnik ludzki. Naprawa ploterów pozwala na przywrócenie urządzenia do pierwotnej sprawności.

Serwis ploterów – Warszawa

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych poddaniem urządzenia usłudze serwisowej lub zleceniem naprawy plotera zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi technicy od wielu lat z powodzeniem radzą sobie z obsługą serwisową ploterów HP, Canon i innych. Ich wiedza i doświadczenie poparte dostępem o oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

serwis ploterów

Serwis i naprawa ploterów: Jak pracujemy?

Plotery naprawiamy z reguły na miejscu u klienta, jednakże zostawiamy sobie możliwość odbioru urządzenia do naszego serwisu. Nie wszystkie usterki da się usunąć bez warunków warsztatowych.

Jednocześnie jako profesjonalny serwis świadczymy regularne usługi, których celem jest zapewnienie wysokiej sprawności i wydajności urządzenia, a zarazem przeciwdziałanie awarią, do których może doprowadzić dalsza eksploatacja zużytych/uszkodzonych komponentów urządzenia. W skład przeglądów ploterów wchodzi m.in.:

W skład przeglądów ploterów wchodzi m.in.:

  • kontrola stanu urządzenia  i poprawności działania,
  • Smarowanie prowadnic i elementów przeniesienia napędu,
  • Czyszczenie stacji serwisowej,
  • sprawdzenie i udrożnianie przewodów odprowadzających zużyty atrament,
  • czyszczenie prowadnicy noża oraz kontrola samego noża,
  • czyszczenie i konserwacja elementów gumowych

Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie naprawy ploterów i innych urządzeń biurowych i bankowych. Oferujemy także serwis drukarek, kserokopiarek, niszczarek oraz liczarek.

Zapraszamy do kontaktu!