Serwis niszczarek

Niszczarki dokumentów to urządzenia, które od lat są obowiązkowym wyposażeniem każdego biura. Z uwagi na obowiązek niszczenia dokumentów zawierających dane osobowe, maszyny te bywają bardzo intensywnie wykorzystywane. Niewłaściwa eksploatacja prowadzi często do mniej lub bardziej poważnych awarii. Nasz serwis niszczarek to recepta na wszystkie usterki.

Naprawa niszczarek wszystkich typów

Naprawa niszczarek to jedna z usług, jaką chcemy zaproponować naszym klientom. Urządzenia te, obok wielu innych maszyn biurowych, stanowią naszą domenę, dlatego systematycznie poszerzamy nasza wiedze o ich konstrukcji, zastosowanych technologiach i metodach rozwiązywania problemów. Stosując wyłącznie oryginalne części zamienne nasz serwis niszczarek to gwarancja pełnej sprawności i niezawodności urządzeń przez kolejne lata.

Serwis niszczarek w naszej firmie to między innymi:

  • profesjonalne przeglądy i konserwacja urządzeń,
  • naprawa niszczarek wszystkich typów,
  • naprawy w siedzibie klienta,
  • odbiór uszkodzonego sprzętu na terenie miasta Warszawa oraz okolic,
  • konfiguracja urządzeń w sieci oraz instalacja w miejscu użytkowania,
  • ekspertyzy techniczne,
  • profesjonalne doradztwo i szkolenia z zakresu bezpiecznego użytkowania, wycena napraw.

Serwis niszczarek w konkurencyjnych terminach i cenach

Powierzając nam swoje uszkodzone urządzenie lub zlecając jego konserwację zyskujesz nie tylko gwarancję profesjonalnie wykonanego zadania, ale również atrakcyjne ceny i minimalny czas realizacji. Dzięki sprawnej organizacji perfekcyjnie opanowanym przez nas rozwiązaniom serwisowym naprawa niszczarek realizowana jest błyskawicznie, a Twoje biuro nie ma długich przestojów.

Udostępniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy!