Serwis niszczarek

Niszczarki dokumentów to urządzenia, które od lat są obowiązkowym wyposażeniem każdego biura. Z uwagi na obowiązek niszczenia dokumentów zawierających dane osobowe, maszyny te bywają bardzo intensywnie wykorzystywane. Niewłaściwa eksploatacja prowadzi często do mniej lub bardziej poważnych awarii. Nasz serwis niszczarek to recepta na wszystkie usterki. Prowadzimy serwis niszczarek Fellowes i innych z Warszawy i okolic.

Naprawa niszczarek wszystkich typów

Naprawa niszczarek to jedna z usług, jaką chcemy zaproponować naszym klientom. Urządzenia te, obok wielu innych maszyn biurowych, stanowią naszą domenę, dlatego systematycznie poszerzamy nasza wiedze o ich konstrukcji, zastosowanych technologiach i metodach rozwiązywania problemów. Stosując wyłącznie oryginalne części zamienne nasz serwis niszczarek to gwarancja pełnej sprawności i niezawodności urządzeń przez kolejne lata. Naprawa niszczarek oraz regularny serwis urządzeń przekładają się na ich zwiększoną żywotność oraz niższe koszty eksploatacji. W praktyce pozwala to, na zapewnienie wysokiej wydajności niszczarki, przy jednoczesnym ograniczeniu przestojów wynikających z awarii urządzenia Prowadzimy serwis niszczarek Fellowes i innych. Oferujemy także serwis drukarek, liczarek i kserokopiarek.

serwis i naprawa niszczarek

Serwis niszczarek w naszej firmie to między innymi:

  • profesjonalne przeglądy i konserwacja urządzeń,
  • naprawa niszczarek wszystkich typów,
  • naprawy w siedzibie klienta,
  • odbiór uszkodzonego sprzętu na terenie miasta Warszawa oraz okolic,
  • konfiguracja urządzeń w sieci oraz instalacja w miejscu użytkowania,
  • ekspertyzy techniczne,
  • profesjonalne doradztwo i szkolenia z zakresu bezpiecznego użytkowania, wycena napraw.

Serwis i naprawa niszczarek – Warszawa i okolica

Usługi związane z serwisem i naprawą niszczarek świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Zapewniamy kompleksową obsługę urządzenia, w ramach:

  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • napraw niszczarek w ramach gwarancji i po zakończeniu okresu odpowiedzialności producenta.

Wszystkie usterki usuwamy w oparciu o specyfikację techniczną serwisowanych urządzeń. Do naprawy niszczarek wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Naszą specjalnością jest serwis niszczarek Fellowes.

Klientów zainteresowanych usługami, jakie oferuje nasz Serwis Niszczarek zachęcamy do kontaktu. Posiadamy doświadczenie i kompetencje w obsłudze urządzeń znanych i cenionych producentów. Zapewniamy przy tym krótki czas reakcji wraz z kompleksową obsługą zgłoszenia serwisowego.

Serwis niszczarek w konkurencyjnych terminach i cenach

Powierzając nam swoje uszkodzone urządzenie lub zlecając jego konserwację zyskujesz nie tylko gwarancję profesjonalnie wykonanego zadania, ale również atrakcyjne ceny i minimalny czas realizacji. Dzięki sprawnej organizacji perfekcyjnie opanowanym przez nas rozwiązaniom serwisowym naprawa niszczarek realizowana jest błyskawicznie, a Twoje biuro nie ma długich przestojów.

Udostępniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy!