Serwis kserokopiarek

Kserokopiarka to urządzenie niezastąpione w każdym biurze, a intensywnie eksploatowane wymaga okresowych przeglądów technicznych, konserwacji i napraw, kiedy zawiedzie. Naprawa kserokopiarek oraz serwis w szerokim zakresie, to profesjonalna usługa świadczona przez naszą firmę.

Serwis kserokopiarek w Warszawie i okolicy

Wysoka specjalizacja, doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników sprawia, że serwis kserokopiarek, jaki oferujemy cieszy się dużym uznaniem naszych klientów. Stawiając na profesjonalizm wykonujemy wszystkie rodzaje napraw rozwiązując problemy niesprawnego sprzętu biurowego. Naszą siedzibą jest Warszawa i tu możesz dostarczyć swój sprzęt lub zadzwonić do nas, a przyjedziemy po niego do Ciebie.

serwis i naprawa kserokopiarek

W zakresie naszych usług znajdziesz serwis kserokopiarek zarówno w odniesieniu na napraw, jaki konserwacji oraz przeglądów technicznych sprzętu.

W zakresie konserwacji i przeglądu oferujemy:

  • kontrolę stanu technicznego urządzeń,
  • czyszczenie wszystkich układów,
  • smarowanie części ruchomych oraz napędu,
  • regulacją poboru papieru i innych elementów,
  • wypełnianie karty serwisowej.

Naprawa kserokopiarek w Warszawie i okolicy

Regularny serwis kserokopiarek znacząco ogranicza ryzyko awarii urządzenia, nie wyklucza jednak sytuacji, w których intensywna eksploatacja lub czynnik ludzki wpływają na prawidłową pracę urządzenia. Naprawa kopiarek to szeroki zakres usług, których celem jest przywrócenie urządzenia do pierwotnej sprawności. W zależności do rodzaju i zakresu uszkodzeń naprawa może wymagać wymiany lub regeneracji uszkodzonych części. W przypadku urządzeń nowej generacji naprawa kopiarek skupia się nie tylko na aspekcie hardwarowym, ale również na sterownikach i oprogramowaniu.

Gwarancyjna i pogwarancyjna naprawa kserokopiarek

Urządzenia biurowe, nawet te dobrze konserwowane i ostrożnie eksploatowane okresowo ulegają awariom. Nasz serwis kserokopiarek obejmuje także usuwanie uszkodzeń i wymianę zużytych materiałów eksploatacyjnych takich, jak wałek, toner, bęben czy kółka zębate. Usługowa naprawa kserokopiarek obejmuje zarówno okres gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu.

Wszystkie usterki usuwamy w oparciu o specyfikację techniczną urządzeń i z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Interesuje Cię naprawa kserokopiarek? Zadzwoń do nas i dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc. Oferujemy także serwis i naprawę drukarek HP.

Profesjonalna naprawa kserokopiarek wpływa na wydłużenie żywotności urządzenia, jak również koszty jego codziennej eksploatacji. Usługi serwisowe i naprawcze kierujemy do klientów biznesowych z terenu całego miasta. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego zlecenia serwisowego. Działamy szybko i sprawnie, ograniczając postój urządzenia i wynikające z niego niedogodności do absolutnego minimum.