Wynajem niszczarek dokumentów

W określonych branżach ilość dokumentów wymagających utylizacji jest do tego stopnia ograniczona, iż nieopłacalnym staje się zakup niszczarek do dokumentów. Alternatywą dla zakupu bądź leasingu niszczarek jest ich wypożyczenie. Wypożyczenie niszczarki do dokumentów daje możliwość efektywnego wykorzystania urządzenia w określonym czasie, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z jego zakupem. Dodatkowym atutem usług wynajmu niszczarek jest możliwość przeprowadzenia skutecznej utylizacji w przestrzeniach, które ze względu na układ lub ograniczoną ilość miejsca nie sprzyjają instalacji urządzenia na stałe.

Niszczenie dokumentów we własnym biurze – Warszawa

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów reprezentujących różne branże i gałęzie przemysłu oferujemy wynajem niszczarek dokumentów.

W zależnościom zapotrzebowania posiadamy urządzenia o różnej wielkości, różnych stopniach tajności, dzięki czemu usługi związanie z wypożyczeniem niszczarki możemy kierować praktycznie do każdego, kto jest zainteresowany przeprowadzeniem utylizacji dokumentów wrażliwych w siedzibie firmy.

serwis i naprawa niszczarek

Wypożyczenie niszczarki do dokumentów: Jakie warunki oferujemy?

Wynajmujemy urządzenia na doby, tygodnie, miesiące lub lata.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i taka też jest nasza oferta. Przygotowujemy ją każdorazowo pod danego klienta. Jego faktyczne potrzeby oraz preferowane warunki współpracy. Klientom, którzy chcieliby wypożyczyć urządzenie, ale nie posiadają wiedzy w zakresie swoich potrzeb pomagamy w określeniu:

  • tego, jaki typ niszczarki ze względu na charakter prowadzonej działalności jest potrzebny,
  • optymalny okres wynajmu urządzenia,
  • częstotliwość wynajmu urządzenia.

Zapewniamy również możliwość porównania kosztów wynajmu niszczarki z ceną naszej usługi utylizacji dokumentów z odbiorem.

Nie musisz już posiadać drogiego, profesjonalnego sprzętu na własność. Możesz pożyczyć je od nas. Oferujemy również usługi serwisu i naprawy niszczarek.

Sprzedajemy również urządzenia używane. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem możliwy po spisaniu odpowiedniej umowy.