Niszczenie dokumentów

Korporacje, duże biura księgowe lub mniejsze biura bardzo często nie mają czasu zajmować się wybranymi aspektami ochrony danych osobowych w postaci niszczenia dokumentów. W tym zakresie można liczyć na nas!

Oferujemy niszczenie dokumentów w zależności od drażliwości danych na nich zawartych. Profesjonalne niszczenie dokumentów przeprowadzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zachowaniem najwyższych branżowych standardów. To daje Państwu pewność, iż utylizacja dokumentów przebiegnie w sposób bezpieczny, a dane wrażliwe nigdy nie zostaną upublicznione, ani narażone na wgląd osób niepożądanych.

Niszczenie dokumentów – Warszawa i okolica

Rozważając zlecenie utylizacji dokumentów jednostce zewnętrznej przedsiębiorcy często obawiają się, że proces ten zostanie przeprowadzony bez zastosowania należytych środków ostrożności. W konsekwencji narażając ich na odpowiedzialność karną i finansową z tytułu upublicznienia danych. Jako marka specjalizująca się w profesjonalnym niszczeniu dokumentów rozwiewamy te obawy. Posiadamy urządzenia spełniające pełen zakres stopni tajności według norm DIN. Urządzenia są obsługiwane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie postępowania z dokumentami tajnymi.

Utylizacja dokumentów – Specyfikacja usługi

Usługę rozliczamy na podstawie kilogramowej wartości materiału, stopnia tajności w jakim materiał ma być zniszczony oraz według czasu realizacji. Zapewniamy indywidualną wycenę, elastyczne warunki współpracy oraz najwyższą jakość świadczonych usług. W zależności od potrzeby możemy odbierać dokumenty do utylizacji zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem lub odpowiadać na doraźne zgłoszenia. Klientom zainteresowanym określeniem harmonogramu odbioru dokumentów do utylizacji zapewniamy wsparcie merytoryczne oraz pomoc w oszacowaniu rzeczywistego zapotrzebowania na odbiór i utylizację dokumentów w firmie.

Najczęściej wybierana usługa:

  • Odbiór materiału do zniszczenia w kartonach lub workach które plombujemy przy kliencie spisując numery plomb.
  • Transport do miejsca niszczenia
  • Ważenie materiału pod okiem kamer wraz z unboxingiem worków z widocznymi plombami
  • Niszczenie dokumentów pod okiem kamer
  • Pakowanie zniszczonego materiału i jego utylizacja lub zwrot do klienta
  • dokumentacja na nośniku danych ( Płyta CD lub Pendrive)
  • rozliczenie na podstawie FV

Działamy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Zapewniamy odbiór dokumentów przeznaczonych do utylizacji oraz ich bezpieczny transport do miejsca, w którym zostaną zniszczone. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących procedury utylizacji i niszczenia dokumentów pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z usługi serwisu i naprawy niszczarek.

Profesjonalne niszczenie dokumentów – dlaczego jest tak ważne?

Jeżeli masz do utylizacji dokumenty zawierające dane wrażliwe, koniecznie zrób to zgodnie z przepisami obowiązującymi prawa. Nieprawidłowe, niedbałe pozbycie się ich może skutkować poważnymi konsekwencjami dla przedsiębiorstwa. Oznacza nawet wysokie kary finansowe nakładane z tytułu nienależytego dbania o poufność informacji.

Zadbaj przy utylizacji dokumentów o bezpieczeństwo swoje, pracowników, klientów. Zamów profesjonalne niszczenie dokumentów w Warszawie z odbiorem ze wskazanego przez Ciebie miejsca.

Utylizacja dokumentów księgowych z zachowaniem procedur

Rozumiemy, jak duże znaczenie dla naszych klientów ma prawidłowo wykonana utylizacja dokumentów. W Warszawie proponujemy kilka wariantów tej usługi, z zachowaniem najwyższych standardów. Bezpieczeństwo, dyskrecja i jakość to nasze główne wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Dlatego utylizacja dokumentów księgowych, rachunków, umów, kwestionariuszy, wszelkich arkuszy zawierających dane osobowe, finansowe i inne traktowane jako poufne zasoby przedsiębiorstwa może przebiegać nawet pod okiem kamery.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.