Serwis drukarek

Naprawa urządzeń wielofunkycjnych

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne stanowią dziś nieodłączne wyposażenie peryferyjne towarzyszące komputerom w firmach i w domach prywatnych. Nawet najlepsze, markowe modele od czasu do czasu ulegają awariom i wymagają pomocy specjalistów. Serwis drukarek HP i innych producentów to specjalność naszej firmy.

Profesjonalny serwis drukarek różnych typów

Od lat specjalizujemy się sprzedażą i serwisowaniem urządzeń peryferyjnych i biurowych, wśród których znaczące miejsce zajmują drukarki, urządzenia wielofunkcyjne. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, a zlecenia realizujemy głównie na jej obszarze oraz w najbliższej okolicy. Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych oraz serwis drukarek realizowany jest z pełnym profesjonalizmem, wspieranym wiedzą i doświadczeniem, zdobytym na licznych formach dokształcania.

serwis drukarek hp

Oferujemy serwis drukarek HP i innych producentów, obejmujący:

  • przeglądy techniczne,
  • konserwację sprzętu,
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne drukarek,
  • dostęp do oryginalnych części zamiennych,
  • wymianę materiałów eksploatacyjnych,
  • gwarancję na wykonywane przez nas naprawy serwisowe,

Naprawa drukarek HP, Samsung, Lexmark lub innych modeli przez naszych specjalistów to gwarancja skutecznego usunięcia problemu w możliwie najkrótszym czasie.

Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych

Zarówno drukarki, jak i urządzenia wielofunkcyjne szczególnie w biurach są intensywnie eksploatowane, co prowadzi do zużycia niektórych części i wpływa na jakość ich pracy. Kiedy druk wychodzi zamazany, urządzenie wciąga lub gniecie kartki papieru, nasza firma usunie problem. Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych obejmuje zarówno podzespoły odpowiedzialne za drukowanie, jak i funkcje skanera.

Profesjonalizm, znajomość wielu typów urządzeń oraz dostęp do oryginalnych części sprawiają, że serwis drukarek oraz naprawa urządzeń wielofunkcyjnych zawsze gwarantują przywrócenie pełniej sprawności maszyn. Niezawodność i ciągłość ich pracy to podstawa sprawnego funkcjonowania każdego biura. Jeśli miewasz na wyposażeniu wiele takiego sprzętu oferujemy Ci stałe wsparcie, od konserwacji po naprawy serwisowe.

Interesuje Cię naprawa drukarek HP, Samsung, Lexmark lub innych modeli? Skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązań Twoje problemy. Oferujemy także niszczenie nośników danych i dysków twardych oraz serwis liczarek banknotów i bilonu.