Niszczenie nośników danych

Oferujemy niszczenie danych zawartych na nośnikach danych takich jak płyty Cd, dvd, dyskietki, pendrive, dyski HDD, klisze OMDD itp.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do niszczenia nośników danych . Korzystamy z maszyn Marki HSM Made In Germany

Usługę rozliczamy na podstawie kilogramowej wartości nośników danych. W zależności od rodzaju nośników wybieramy usługę i wyceniamy ją.

Najczęściej wybierana usługa:

  • Odbiór nośników i spisanie ich na protokole odbioru spisując numery seryjne czy znamiona
  • Transport do miejsca niszczenia
  • Ważenie nośników pod okiem kamer
  • Niszczenie nośników pod okiem kamer
  • Utylizacja nośników lub pakowanie i zwrot do klienta
  • Dokumentacja na nośniku danych ( płyta Cd lub pendrive )
  • Rozliczenie na podstawie FV

Dane osobowe i inne poufne informacje gromadzone w firmach na dyskach komputerów oraz przenoszone na innych nośnikach danych wymagają specjalnej ochrony. Kiedy komputer ulegnie uszkodzeniu lub płyta CD nie jest już potrzebna, nie możesz jej po prostu wyrzucić do śmietnika. W takich sytuacjach niszczenie nośników danych możesz powierzyć nam.

Nieodwracalne niszczenie dysków twardych

Nawet, jeśli nie jesteś profesjonalnym informatykiem z pewnością wiesz, że całkowite usunięcie danych z dysku nie jest możliwe przez wciśnięcie klawisza DELETE. Dla wprawnego hakera kasowanie nie będzie żadną przeszkodą w odzyskaniu zapisanych wcześniej informacji, a zabezpieczeniem jest jedynie niszczenie dysków twardych. Oddając komputer do utylizacji obowiązkowo musisz pozbyć się tajnych informacji w sposób skuteczny i niemożliwy do odwrócenia.

Oferujemy Ci nieodwracalne, fizyczne niszczenie dysków twardych z komputerów, dzięki czemu żadne informacje nie zostaną wykorzystane, a Ty spełnisz swój obowiązek wynikający z ustawy o ochronie danych.

Niszczenie nośników danych

Twardy dysk komputera o miejsce przechowywania wielu istotnych informacji, jednak kiedy chcesz je przetransportować lub przekazać innej osobie, korzystać z płyt CD, pendrive’ów lub innych nośników. O ile niszczenie dysków twardych ochroni informacje znajdujące się wcześniej na Twoim komputerze, o tyle informacji przenoszonych pozwoli pozbyć się niszczenie nośników danych.

Pracujesz w archiwum lub innym miejscu, w którym gromadzone są informacje w wersji cyfrowej? Twoja niszczarka nie jest w stanie podołać tak dużej ilości płyt? Powierz nam niszczenie nośników danych, a zlecenie wykonamy profesjonalnie i wystawimy Ci odpowiednie zaświadczenie, potwierdzające wykonanie zadania.

Zależy Ci na powierzeniu niszczenia nośników danych specjalistom? Okazuje się to dobrą decyzją, gdy chcesz, aby cały proces przebiegł sprawnie, bez niespodzianek i przyniósł pożądane efekty. Jakie? Trwałe i nieodwracalne usuniecie danych wrażliwych, które jest niemożliwe inaczej, jak tylko poprzez niszczenie dysków HDD oraz pozostałych nośników danych.

W Biurosprzęt zajmujemy się niszczeniem dysków twardych i innych w taki sposób, aby nie można było już odzyskać ich zawartości. Gwarantujemy tym samym wysoką skuteczność, wydajność oraz bezpieczeństwo.

Utylizacja dysków twardych – Warszawa

Naszym celem jest nie tylko utylizacja dysków twardych poprzez usunięcie z nich danych uchodzących za wrażliwe i potencjalnie wrażliwe. Skupiamy się na tym, aby niszczyć same urządzenia w taki sposób, który będzie zgodny z przyjętymi obecnie normami i procedurami, mającymi na celu ochronę środowiska oraz jego zasobów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy niszczeniu dysków HDD. Gwarantujemy sprawny przebieg procesu i korzystne ceny usług niszczenia nośników danych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.