Niszczenie nośników danych

Dane osobowe i inne poufne informacje gromadzone w firmach na dyskach komputerów oraz przenoszone na innych nośnikach danych wymagają specjalnej ochrony. Kiedy komputer ulegnie uszkodzeniu lub płyta CD nie jest już potrzebna, nie możesz jej po prostu wyrzucić do śmietnika. W takich sytuacjach niszczenie nośników danych możesz powierzyć nam.

Nieodwracalne niszczenie dysków twardych

Nawet, jeśli nie jesteś profesjonalnym informatykiem z pewnością wiesz, że całkowite usunięcie danych z dysku nie jest możliwe przez wciśnięcie klawisza DELETE. Dla wprawnego hakera kasowanie nie będzie żadną przeszkodą w odzyskaniu zapisanych wcześniej informacji, a zabezpieczeniem jest jedynie niszczenie dysków twardych. Oddając komputer do utylizacji obowiązkowo musisz pozbyć się tajnych informacji w sposób skuteczny i niemożliwy do odwrócenia.

Oferujemy Ci nieodwracalne, fizyczne niszczenie dysków twardych z komputerów, dzięki czemu żadne informacje nie zostaną wykorzystane, a Ty spełnisz swój obowiązek wynikający z ustawy o ochronie danych.

Niszczenie nośników danych

Twardy dysk komputera o miejsce przechowywania wielu istotnych informacji, jednak kiedy chcesz je przetransportować lub przekazać innej osobie, korzystać z płyt CD, pendrive’ów lub innych nośników. O ile niszczenie dysków twardych ochroni informacje znajdujące się wcześniej na Twoim komputerze, o tyle informacji przenoszonych pozwoli pozbyć się niszczenie nośników danych.

Pracujesz w archiwum lub innym miejscu, w którym gromadzone są informacje w wersji cyfrowej? Twoja niszczarka nie jest w stanie podołać tak dużej ilości płyt? Powierz nam niszczenie nośników danych, a zlecenie wykonamy profesjonalnie i wystawimy Ci odpowiednie zaświadczenie, potwierdzające wykonanie zadania.